Külaliskorterite rentimine Tallinnas

Puhkus Tallinna külaliskorterites

DREAMSTAY apartments

Rataskaevu 16-4

Two Bedroom Deluxe Apartment with Fireplace and Sauna

2-bedroomstarting from 100 €

Rataskaevu 16-2

Deluxe 2-Bedroom Apartment with Terrace and Fireplace

2-bedroomstarting from 100 €

Rataskaevu 16-5

Cozy 1-Bedroom Apartment with Sauna and Fireplace

1-bedroomstarting from 100 €

RAEKOJA PLATS 8 – 6

Cozy Town Hall Apartment with View and Bathtub

1-Bedroomstarting from 75€

Jakobi 28 -17

Exclusive City Center Loft

Loftstarting from 40 €

Narva street 22

Scandic Design Apartment with Free Parking

1 bedroomstarting from 40 €

KÜLASTA Tallinna

Dream Stay külaliskorterid asuvad nii Tallinna kesklinnas kui ka vanalinnas, millest viimane on üks paremini säilinud keskaegseid linnu Euroopas ning on kantud aastast 1997 ka UNESCO maailmapärandi nimistusse. Tänu linna kompaktsele suurusele asuvad meie kesklinna korterid vanalinnast vaid viie kuni 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Muuda oma viibimine meeldejäävaks: broneeri üks meie ainulaadsetest külaliskorteritest ja tutvu linnaga lähemalt!

BRONEERI ja maksa

Dream Stay Apartments pakub lihtsat BRONEERI & MAKSA lahendust. Maksta saab nii krediitkaardiga, pangaülekandega kui ka Paypaliga. Broneeringueelsete küsimuste korral leiab vastuseid meie HEA TEADA ja KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED veebilehe sektsioonidest. Broneerimisjärgselt palume teil täpsustada oma saabumisaeg, et saaksime teid isiklikult korterisse sisse juhatada ning anda üle võtmed – peale seda saate end mugavalt oma korterisse sisse seada. Korteris viibimise ajal võite meiega igal ajal ühendust võtta – ME HOOLIME oma klientide heaolust.

KORDUMA kippuvad küsimused

MILLISED ON TEIE TÖÖTUNNID?
Dream Stay on saadaval 24/7. Broneeringu kinnitusega saate te meie ööpäevaringselt töötava telefoninumbri.
MIS ON MINIMAALNE ÖÖDE ARV?
Minimaalne viibimisaeg meie korterites on 2 ööd.
KUIDAS VÕTMED KÄTTE SAAN?
Kohtume teiega isiklikult korteri ees, et teile korterit tutvustada ning seejärel võtmed kätte anda. Lisaks on võimalus korterisse ka lisatasu eest tellida võtmete transport.
KUIDAS SAAN BRONEERINGU EEST MAKSTA?
Maksta saab pangaülekandega, PayPali või krediitkaardiga. Broneerimisel nõuame 30% ettemaksu. Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva jooksul enne saabumist.
KAS KORTERIS ON TASUTA WIFI?
Jah, kõikides korterites on tasuta juhtmevaba internetiühendus. Parooli leiate korterist.
KAS TEIL ON KA RAHVUSVAHELISI TELEKANALEID?
Kõikides korterites on valik kohalikke ja rahvusvahelisi telekanaleid. Rahvusvaheliste kanalite hulgas on nii inglis-, vene- kui ka soomekeelsed kanalid.
KAS VOODILINAD JA RÄTIKUD ON KORTERIS OLEMAS?
Kõikides külaliskorterites on puhtad voodilinad, voodipesud ja rätikud. Lisaks on ka tualettpaber, šampoon, seep, tasuta kohvikapslid ja sussid.
KAS TEIE KORTERIS ON SUITSETAMINE LUBATUD?
Üheski meie korterites EI OLE suitsetamine lubatud! Selle reegli rikkumine toob kaasa 200 euro suuruse rahatrahvi ja kohese rendilepingu lõpetamise.
"Kristjan oli imeline majutaja. Saime talt suurepärased juhised korterisse jõudmiseks ning ta ootas meid korteri ees kui kohale jõudsime. Tal oli ka väga häid nõuandeid Tallinna restoranide kohta, mida külastada."
NATHAN
Rahulolev klient

VIDEOD meie korteritest