Hea teada

HEA teada

KORTERID igas suuruses üle linna

Kas teadsid

Dream Stay Apartmentsil on Tallinnas 75 täielikult sisustatud külaliskorterit. Meil on valik erinevaid kortereid nii Kesklinnas, Vanalinnas kui ka isegi Raekoja platsil.

Suurimal külaliskorteril on 200m2 põrandapinda, 3 magamistuba magamiskohtadega kuni 8 inimesele, köök koos kõige vajalikuga, avar elu- ja söögituba, saun ja vann. Korter asub vanalinnas Pikal tänaval.

Dream Stayl on 3 rõduga korterit, kus saab nautida päikest ja värsket õhku. Üks nendest, koos kena terrassiga, kuhu pääseb ligi elutoast, asub esimesel korrusel. Teine asub 6. korrusel ning terrassile pääseb nii elutoast kui ka magamistoast.

Dream Stayl on saunasõpradele pakkuda 3 korterit – kõik asuvad vanalinnas.

Parima hinna garantii

Dream Stay Apartments pakub teile otse kodulehelt broneerides 5% allahindlust, kui peaksite leidma teistelt saitidelt samadeks puhkuskuupäevadeks odavama hinna.

Tasuta parkimine

Kui pead oluliseks tasuta parkimist, siis meil on mitu korterit, kus saame Sulle seda võimalust pakkuda! Kahel neist on privaatne parkimiskoht värava taga ja ühel on privaatne parkla maa-aluses garaažis.

Mugavused

Kõikides korterites on šampoon, seep, tualettpaber, sussid, voodilinad, voodipesud, käterätikud, föön, triikraud, triiklaud, kuivatusrest, kohvimasin, veekeetja, külmkapp, pliit, ahi ja/või mikrolaineahi ning köögitarbed. Enamikes korterites on ka nõudepesumasin ja pesumasin.

24H CHECK-IN

Oleme saadaval 24 tundi ööpäevas nii võtmete kättetoimetamiseks kui ka küsimustele vastamiseks ja probleemide lahendamiseks.

ÖÖRAHU

Pöörame tähelepanu asjaolule, et kõik korterid asuvad elamurajoonis ja VALJU MUUSIKA, PEOD ning ÜRITUSED on keelatud OLENEMATA KELLAAJAST. KUI SEE ON SINU PLAAN, SIIS MEIE KORTERID SULLE EI SOBI!

JALANÕUDE ASEMEL SUSSID

Palume arvestada, et korterites sees on keelatud käia jalanõudega – igas korteris on meie poolt klientidele kasutuseks sussid.

HOMMIKUKOHV

Kõikides korterites on kapslitega kohvimasinad, et saaksite ärgates nautida tassikest head hommikukohvi.

VOODIPESUD

Kõikides korterites on voodipesud, käterätikud, šampoon, tualettpaber ja sussid.

LAHKUMINE

Korterist lahkumine toimub väljumispäeval kell 12.00, kui pole teisiti ette määratud või kokku lepitud.

KORDUMA kippuvad küsimused

MILLISED ON TEIE TÖÖTUNNID

Dream Stay on saadaval 24/7. Broneeringu kinnitusega saate te meie ööpäevaringselt töötava telefoninumbri.

MIS ON MINIMAALNE ÖÖDE ARV

Minimaalne viibimisaeg meie korterites on 2 ööd.

KUIDAS VÕTMED KÄTTE SAAN

Kohtume teiega isiklikult korteri ees, et teile korterit tutvustada ning seejärel võtmed kätte anda. Lisaks on võimalus korterisse ka lisatasu eest tellida võtmete transport.

KUIDAS SAAN BRONEERINGU EEST MAKSTA?

Maksta saab pangaülekandega, PayPali või krediitkaardiga. Broneerimisel nõuame 30% ettemaksu. Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva jooksul enne saabumist.

KAS KORTERIS ON TASUTA WIFI?

Jah, kõikides korterites on tasuta juhtmevaba internetiühendus. Parooli leiate korterist.

MIS ON KORISTUSTASU?

Dream Stay hoolitseb selle eest, et kõik korterid oleksid peale iga külalist korralikult puhastatud. See hõlmab voodilinade, -pesude ja käterätikute vahetust, nõude puhastamist, prügi väljaviimist ja korteris esinevate vigade kontrollimist ning ülevaatust. See protsess on vajalik selleks, et iga külaline saaks siseneda meie standarditele vastavalt puhtasse korterisse.

KAS VARASEM SAABUMINE ON VÕIMALIK?

Varasemat saabumist saame võimaldada juhul, kui korteris pole eelneval õhtul külalisi sees olnud. Hiline saabumine (pärast kella 20.00) maksab 15 eurot.

KAS TEIL ON KA RAHVUSVAHELISI TELEKANALEID?

Kõikides korterites on valik kohalikke ja rahvusvahelisi telekanaleid. Rahvusvaheliste kanalite hulgas on nii inglis-, vene- kui ka soomekeelsed kanalid.

KAS VOODILINAD JA RÄTIKUD ON KORTERIS OLEMAS?

Kõikides külaliskorterites on puhtad voodilinad, voodipesud ja rätikud. Lisaks on ka tualettpaber, šampoon, seep, tasuta kohvikapslid ja sussid.

KAS TEIE KORTERIS ON SUITSETAMINE LUBATUD?

Üheski meie korterites EI OLE suitsetamine lubatud! Selle reegli rikkumine toob kaasa 200 euro suuruse rahatrahvi ja kohese rendilepingu lõpetamise.

KAS TEIL ON PEOKORTEREID?

Peod ja üritused on meie korterites eranditeta keelatud! Kui otsid kohta peoks, ürituseks või muuks seltskondlikuks koosviibimiseks, siis palume selleks otsida korterit kusagilt mujalt. Maksimaalne korterisse lubatud inimeste arv on märgitud iga korteri juurde eraldi.

KAS TE PAKUTE TASUTA PARKIMIST?

Mõne korteriga kaasneb ka parkimine. Palun küsige parkimisvõimaluste kohta enne broneeringu tegemist.

KAS TEIE KORTERITES ON LEMMIKLOOMAD LUBATUD?

Enamikus meie korterites ei ole lemmikloomad lubatud, kuid on ka erandeid! Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil info@dreamstay.ee